https://www.info-kladno.cz/renovace-novotny

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Renovace dveří a zárubní – Radim Novotný

Renovace Novotný – odborný závod Welle.

Renovace dveří a zárubní je rychlé a cenově dostupné řešení Vašich starých dveří. Vysoká odolnost, stálobarevnost, snadná údržba a dlouhá životnost to jsou renovace. Než investujete do nových dveří, zkuste renovaci. Zdarma přijedeme, zaměříme a zpracujeme Vám cenovou kalkulaci. Pak už je to jen na vás.

Zárubně jako nové.
Pokud jste se rozhodli pro renovaci dveří, je vhodné provést i renovaci zárubní. Zárubně s dveřmi sjednotíme do Vámi zvoleného dekoru, aby spolu vše ladilo. A nebojte se, žádné bourání ani stavební práce. Vše bude rychlé a bez nepořádku. Renovace zárubní se provádí přímo na místě u Vás doma.

Vestavěné skříně na míru.
Předností vestavných skříní je maximální využití prostoru. To umožňuje také vnitřní vestavba skříně či šatny, která je navržená přesně podle přání a potřeb zákazníka. Interiér vnitřního prostoru řešíme využitím široké nabídky doplňků, např. – sklopné šatní tyče, zásuvky, police, drátěný program, věšáky, šperkovnice a další.

Nepřeberné množství výplní pro posuvné dveře (lacobel, barevná skla dle vzorníku RAL, lamino, zrcadla), několik typů kování a bezpočet řešení vám umožní sladit vestavěnou skříň (šatnu) se stávajícím interiérem nebo z ní naopak vytvořit dominující část místnosti. Materiál pro výrobu korpusů skříní od výrobců EGGER a KRONOSPAN. Kování pro posuvné dveře SERVOLL. Kování pro vnitřní zásuvky STRONBOX.
Web:
http://www.renovace-novotny.cz
Adresa:
Wolkerova 2766 (Areál Solvent)
272 01 Kladno - Kročehlavy
Středočeský kraj / okres Kladno
Mobil:
+420 603 780 764, +420 739 302 320
E-mail:
Recepce:

Provozní doba:
Po − Pá:
08.00 − 19.00
So:
09.00 − 13.00

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Radim Novotný

Wolkerova 2766
272 01 Kladno

IČO: 03399800
DIČ: CZ7906020683

Obory činnosti:

Renovace dveří a zárubní – Radim Novotný
Poctivá firma
Renovace dveří a zárubní – Radim Novotný