Proč jsou golfové míčky značky Callaway oblíbenou volbou golfistů po celém světě?

Golfové míčky značky Callaway má ve svém bagu třeba i Jon Rahm, celým jménem Jon Rahm Rodríguez, který je jedním z nejlepších profesionálních golfistů světa. Pokud si kladete otázku, které golfové míčky jsou nejlepší, všechny značky budou o sobě tvrdit, že jejich produkt je naprosto skvělý. Nejlepší způsob, jak si to ověřit, je podívat se, jaké golfové míčky mají špičkoví hráči ukryty ve svém golfovém bagu.

Golfista Jon Rahm Rodríguez

Jon Rahm patří mezi špičkové golfisty světové úrovně. Španělský hráč se držel ve světovém amatérském golfovém žebříčku na prvním místě rekordních 60 týdnů. V roce 2020 se po vítězství na turnaji Memorial Tournament dostal do čela oficiálního světového golfového žebříčku a roku 2021 se zapsal do golfové historie výhrou US Open. Tento profesionální golfista spoléhá právě na světovou značku Callaway.

Společnost Callaway Golf Company

Společnost Callaway Golf Company vyrábí golfovou výbavu od roku 1982. Využívá vysoce kvalitní dřeviny i materiály a inovuje technologie, jako třeba Big Bertha, War Bird, driver ERC Fusion a fairwayová dřeva Fusion, které mají u hráčů golfu fenomenální úspěch. Jako jediná golfová firma vyrábí drivery, železa, hybridy, wedge a puttery schválené robotickým testováním ve firmě Robotic Golf.

Stěžejní technologie společnosti Callaway

K předním technologiím společnosti Callaway patří Jailbreak navržený tak, aby zvyšoval rychlost, vzdálenost a kontrolu míčku. Technologie využívá nový typ účinného dynamického vztahu mezi korunkou a lícem hole. Díky tomu se líc hole od míčku rychleji odráží, jeho rychlost je výrazně vyšší a prodlouží vzdálenost.

Golfové míčky Callaway

Golfové míčky definuje počet vrstev. Čím více vrstev, tím vyšší kvalita. Výkonné míčky bývají nejdražší a mají obvykle 3 až 5 vrstev. Například golfové míčky Callaway Supersoft jsou dvoudílné, mají nízkou kompresy pro velmi dlouhou vzdálenost a měkký povrch pro lepší cit a kontrolu. Hodí se pro profesionální a zkušené hráče s vysokým handicapem, ale i pro začínající golfisty s trochu menší kontrolou nad švihem, kterým nesedí výkon špičkového, hůře ovladatelného míč­ku.

Proč právě Callaway

Jon Rahm používá golfové míčky Callaway Chrome Soft X 2022 (#10). Zcela nová edice vlajkového turnajového golfového míčku této společnosti je dvoujádrová s přídavkem grafenu. Díky tomu získává tento golfový míček unikátní vlastnosti, dá vám větší cit a více vám odpustí při nepovedených odpalech. Dvojité jádro s grafenem dokáže maximalizovat kompresi a eliminovat rotaci měniče i dřeva.

Golfové míčky Callaway

Golfový míček Callaway má všestranný výkon. Nový model poskytne o dost větší vzdálenost než původní verze i lepší úroveň rotace s wedgemi. Potah míčku Tour Urethane podpoří výkon na greenu. Technologie Dual SoftFast Core zajistí větší rychlost míčku a menší kompresi pro výjimečný cit při odpalu. Golfové míčky Callaway patří k nejoblíbenějším díky výjimečnému pocitu a maximálnímu spinu z odpaliště a jejich trojitý kryt současně poskytuje špičkový výkon u krátkých her.

Které stojany na víno se hodí do kuchyně?

Stojany na víno nejsou pouze praktickým řešením pro skladování lahviček oblíbeného nápoje, ale také elegantním a vkusným doplňkem, který může oživit atmosféru vaší kuchyně.

Jaké výhody nese půlení Bitcoinu?

Půlení Bitcoinu, známé také jako Bitcoin halving, je proces, při kterém se odměna pro těžaře Bitcoinu snižuje o polovinu.

Odhalení záhad technologie: dopad, inovace a transformace

Technologie, inovativní a nepopiratelná síla, se v našich životech stává stále důležitější.